Vyberte Váš žánr:


Informace o e-shopu www.wolfmusic.cz

Internetový obchod s hudbou Wolf Music je zaměřen převážně na rock, alternativu, jazz, elektronickou, soudobou a vážnou hudbu. Doplňkový sortiment tvoří knihy a časopisy o hudbě, trička, hudební sběratelské předměty atd…

E-shop www.wolfmusic.cz navázal na více jak 20letou existenci stejnojmenného obchodu Wolf Music v Brně, Dvořákova 3, kde je v současné době již pouze výdejní místo pro e-shop a předprodej vstupenek. Zaměřuje se zejména na dospělé posluchače hudby alternativní, rockové, soudobé vážné, indie scény apod. Zároveň nabízí významné tituly ze středního proudu, lidové hudby, world music, mluveného slova, divadelní a filmové hudby, folku & country, tvorby pro děti a populární hudby.

V současné době nabízíme více jak 12.000 titulů, které máme přímo na skladě a další tisíce titulů, které jsou na skladě u našich přímých dodavatelů. Ke všem titulům poskytujeme náhled obalu v kvalitním rozlišení a u většiny titulů také anotace, spolu s tracklistem a obsazením. Pravidelně nabízíme vybrané tituly v různých slevových akcích, nebo možnost nákupu s bonusem.

Svým zákazníkům přejeme spoustu kvalitních kulturních zážitků při poslechu hudby z našeho internetového obchodu.

Doufáme, že se na naše stránky budete rádi vracet a vždy zde najdete něco zajímavého.

Spokojenost s nákupem v e-shopu Wolf Music Vám přeje Vuk Kratěna.

 

Wolf music prodejna

Wolf music prodejna

Wolf music prodejna

Wolf music prodejna